Šestkový

17.01.2022

Neděli 16.1.2022 prožily mladé žákyně ve jménu dalšího kola "šestkového" volejbalu. Hrálo se v Ústí v nám všem velmi dobře známé "Rabasovce", základní škole spojené s mnoha turnaji barevného minivolejbalu, kde většina hráček prožila své první zápasy.

Děčín vypravil v čele se zkušenou kapitánkou Eliškou Ivču, Kristý, Julču, Kiki "Vokůrku", Agi, Helču a Alici. Čekaly nás 4 zápasy.

Prvním soupeřem byl Volejbal Ústí B. Zpočátku body patřily protihráčkám, ale naše holky otočily a nakonec vyhrály oba sety a dobře naladěné pokračovaly po krátké pauze do dalšího zápasu. Proti nám se postavil tým SKV Ústí A a následovala prohra 0:2. Holky stále bojují se správným postavením a přebíháním a někdy se na to soustředily víc, než na samotnou hru. Zkušenější holky se však vždy snažily průběžně šestici správně rovnat😊 Třetí zápas - SKV Ústí B a vcelku snadná výhra pro Děčín 2:0. Jako poslední a nejvíc obávaný soupeř dne se nám nakonec postavil Volejbal Ústí A, holky, které už při nástupu na hřiště budily respekt. O to větší radost byl první vyhraný set. Byl to krásný boj plný dlouhých a kvalitních výměn....a také křiku a potlesku ze strany nás sledujících😊 Ústí nás nakonec porazilo 1:2, ale celkové skóre dne bylo přesto hodné pochvaly.

Tak zas příště na "šestkovém"😊.  LCh